Cursuri de patinaj pentru copii- sezonul 2023-2024

Sambata, 7 octombrie 2023, incepe sezonul 2023-2024, al cursurilor de patinaj, organizate de Scoala de Patinaj EduSport in parteneriat cu patinoarul Cotroceni On Ice, din mall-ul AFI Cotroceni.

Se apropie sezonul de iarna, iar acum este momentul perfect să vă pregătiți pentru o experiență plină de eleganță și grație pe gheață! Cursurile de patinaj artistic sunt o oportunitate minunată pentru toți copiii pasionați de acest sport sau pentru cei care doresc să învețe să patineze cu stil și încredere.

Înscrieți-vă acum și pregătiți-vă pentru a aluneca cu grație pe gheață, în noul sezon de patinaj artistic!

Inscrierea la cursul de patinaj se poate face doar online, prin completarea acestui formular. Va reamintim ca numarul locurilor disponibile la cursurile noastre este limitat, alocarea locurilor realizandu-se in ordinea inscrierilor!

PreturiProgramInscrieri online
Acest articol a fost publicat în NOUTATI și etichetat , , , , , , , , , , , , , , . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.