Sambata, 29 septembrie 2012 reincep cursurile Scolii de Patinaj!

Avem deosebita placere de a va anunta ca sambata, 29 septembrie 2012, vor reincepe cursurile Scolii de Patinaj. Programul cursurilor va fi: sambata si duminica, intervalul 09:00 – 09:50, prima serie si 10:00 – 10:50, a doua serie, iar cursurile vor avea aceeasi durata (50 minute), structura si organizare, ca in sezonul 2011-2012.

Dupa cum bine stiti, modulele au o durata de 4 saptamani si se incheie cu o festivitate de evaluare si premiere a micutilor participanti. Serbarea primului modul va avea loc duminica, 28.10.2012, incepand cu ora 08:45.

Scoala de Patinaj este sustinuta si in acest an de partenerul nostru, patinoarul Cotroceni on Ice, care ne va gazdui orele de curs si se va ocupa de inchirierea patinelor pentru cursantii care nu detin echipament propriu.

Pentru a fi mereu la curent cu noutatile Scolii de Patinaj si eventualele modificari survenite in program, va puteti alatura comunitatii noastre urmarind pagina de Facebook a Scolii de Patinaj  [ http://www.facebook.com/ScoaladePatinaj ]. Totodata, am aprecia daca ati impartasi cu noi, fotografiile si filmele pe care le-ati captat de-a lungul timpului la cursurile si serbarile efectuate de Scoala de Patinaj. 🙂

De asemenea, pentru detalii si informatii suplimentare, sau pentru eventualele sugestii, ne puteti contacta la adresa de e-mail: scoala.de.patinaj@gmail.com sau telefonic la: 0740 348 371 – Antrenor principal Andreea Ionescu sau 0722 291 797 – Instructor Virgil Pascu.

Asadar, va asteptam cu drag, sambata, incepand cu ora 08:45 la patinoarul Cotroceni on Ice din cadrul Afi Palace Cotroceni pentru a deschide noul sezon.

Ne vedem pe gheata!

Acest articol a fost publicat în NOUTATI și etichetat , , , , , , , , , , . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s