Ne revedem pe 28-29 aprilie!

Stimati parinti si elevi ai Scolii noastre, Cursurile sunt sistate in perioada 31 martie-22 aprilie dupa cum ati fost anuntati pe e-mail si in enunturile postate pe pagina noastra de FB si pe blogul nostru. In aceste conditii, in acest weekend, 21-22 aprilie, Scoala de Patinaj nu isi desfasoara activitatea. Ne revedem weekendul viitor, 28-29 aprilie! Abia asteptam reintalnirea!

Acest articol a fost publicat în NOUTATI. Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s