Sambata, 30 septembrie 2017 incepe un nou sezon al cursurilor organizate de Scoala de Patinaj EduSport

Dragi parinti si copii,

Avem placerea de a va anunta ca, sambata, 30 septembrie 2017, va incepe primul modul (de 10 sedinte) din sezonul 2017-2018 al cursurilor organizate de Scoala de Patinaj EduSport, pe patinoarul Cotroceni on Ice din mall-ul Afi Palace Cotroceni.

Ca si noutate, incepand din acest sezon vom introduce grupa de „Avansati Gold”. Sedintele de curs pentru aceasta grupa vor avea 90 de minute, iar cursantii vor fi selectati, de antrenorul principal, din randul copiilor care au frecventat anul trecut grupa de avansati, copii ce executa deja elemente avansate de patinaj artistic.

Programul cursurilor poate fi urmarit accesand acest link.

Si in acest an, inscrierile pentru cursuri se pot face doar online, accesand acest link

Va rugam sa cititi cu atentie Regulamentul prezentat la sfarsitul formularului de inscriere!

Va reamintim ca numarul locurilor disponibile la cursurile noastre este limitat, alocarea locurilor realizandu-se in ordinea inscrierilor. Dupa completarea numarului de cursanti, inscrierile se vor face pe liste de asteptare urmand sa va trimitem un e-mail in momentul vacantarii unui loc.

Programarea pe ore de curs a participantilor va fi comunicata in momentul achitarii abonamentului.

Va stam la dispozitie pentru intrebari si lamuriri!
Ne vedem pe gheata,

Echipa Scolii de Patinaj

Acest articol a fost publicat în NOUTATI. Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s