Au inceput inscrierile la cursurile Scolii de Patinaj EduSport- sezonul 2015-2016

Dragi parinti si copii,

Avem placerea de a va anunta ca, sambata, 3 octombrie 2015, va incepe primul modul din sezonul 2015-2016 al cursurilor organizate de Scoala de Patinaj EduSport, pe patinoarul Cotroceni on Ice din mall-ul Afi Palace Cotroceni.

Inscrierile pentru cursuri se fac doar online, accesand urmatorul link: https://scoaladepatinaj.com/inscrieri2015

Incepand din sezonul 2015-2016, sistemul de rezervare a locului la cursurile Scolii de Patinaj si plata aferenta fiecarui modul s-au modificat. Va rugam sa cititi cu atentie Regulamentul prezentat la sfarsitul formularului de inscriere!

Avand in vedere faptul ca numarul locurilor este limitat, iar numarul copiilor care isi doresc sa participe la cursurile noastre este mare, alocarea locurilor se va face in ordinea inscrierilor. De asemenea, va reamintim ca, programarea finala, pe ore de curs a copiilor va fi efectuata de instructori, dupa o prima testare a copiilor (inclusiv a cursantilor de la grupele de intermediari si avansati), in functie de nivelul de pregatire al acestora.

Totodata, inscrierile pentru modulele 2, 3, etc se vor face doar in limita locurilor ramase disponibile la finalul modulului anterior (doar in cazul vacantarii unui loc).
Va stam la dispozitie pentru intrebari si lamuriri!

Ne vedem pe gheata,
Echipa Scolii de Patinaj
Telefon: 0723.623.712
E-mail: scoala.de.patinaj@gmail.com
http://www.scoaladepatinaj.com
http://www.edusportclub.com
http://www.facebook.com/ScoaladePatinaj

Acest articol a fost publicat în NOUTATI. Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s