Au inceput inscrierile pentru Scoala de Patinaj EduSport, sezonul 2018-2019

Dragi parinti si copii,

Avem placerea de a va anunta ca, sambata, 6 octombrie 2018, va incepe primul modul (de 8 sedinte) din sezonul 2018-2019 al cursurilor organizate de Scoala de Patinaj EduSport, pe patinoarul Cotroceni on Ice din mall-ul AFI Cotroceni.12278829_1148427928518138_1912806959161179499_n

Ca si noutate, in acest sezon, sedintele de curs la grupa de „Avansati Gold” vor avea o durata de 60 de minute.

Cursantii pentru grupa de „Avansati Gold”, vor fi selectati de antrenorul principal, din randul membrilor ACS EduSport ce fac parte din grupele de avansati silver si bronze – si executa deja elemente avansate de patinaj artistic.

Inscrierile pentru cursuri se pot face doar online, accesand acest link, iar programul cursurilor poate fi urmarit accesand acest link.

Va rugam sa cititi cu atentie: „Consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal ale persoanelor fizice”si regulamentul Scolii de Patinaj EduSport.

Va reamintim ca numarul locurilor disponibile la cursurile noastre este limitat, alocarea locurilor realizandu-se in ordinea inscrierilor. Dupa completarea numarului de cursanti, inscrierile se vor face pe liste de asteptare urmand sa va trimitem un e-mail in momentul vacantarii unui loc.

Programarea pe ore de curs a participantilor va fi comunicata in momentul achitarii abonamentului.

Va stam la dispozitie pentru intrebari si lamuriri!
Ne vedem pe gheata,

Echipa Scolii de Patinaj

Reclame
Notă | Acest articol a fost publicat în NOUTATI. Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare /  Schimbă )